— Donation Pics (support auction) — Eğer açık artırmada mülteci kampı doğrudan destek katılımı katılmak yardımcı olmak için, e-bay ve PayPal gerekli kayıt Hesap .
Daha fazla bilgi için How to sayfasına bakınız.


Ali Khairullah Lalo (14)
【Story】
Ali Khairullah Lalo Şengal'e bağlı TL Uzer 'de doğdu. Şu anda Duhok yakınlarındaki Sharia Sığınmacı Kampı'nda yaşıyor. Ali insanlara iletmek istediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda, şöyle cevap veriyor: "Ben Kürdistan'ın Şengal'i korumasını istiyorum, istiyorum ."
Go to ebay ⇒
Faeda Shamo (8)
【Story】
Faeda Shamo Şengal'e bağlı Dugre 'da doğdu. Şu anda Duhok yakınlarındaki Sharia Sığınmacı Kampı'nda yaşıyor. Faeda insanlara iletmek istediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda, şöyle cevap veriyor: "Kadinlari ve kizlari koruyun."
Go to ebay ⇒
Dlshad Sharaf (8)
【Story】
Dlshad Sharaf Şengal'e bağlı Siba Shekh Khdr'da doğdu. Şu anda Duhok yakınlarındaki Sharia Sığınmacı Kampı'nda yaşıyor. Dlshad‘a insanlara iletmek istediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda, şöyle cevap veriyor: "Kızları koruyun."
Go to ebay ⇒
Alia Qiran Alias (16)
【Story】
Alia Qiran Alias Şengal'e bağlı Zorava'da doğdu. Şu anda Duhok yakınlarındaki Sharia Sığınmacı Kampı'nda yaşıyor. Fakharia insanlara iletmek istediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda, şöyle cevap veriyor: "Barış ve özgürlük!"
Go to ebay ⇒
Jailan Kamal Yusuf was (13)
【Story】
Jailan Kamal Yusuf Şengal'de doğdu. Şu anda Duhok yakınlarındaki Sharia Sığınmacı Kampı'nda yaşıyor. Jailan’a insanlara iletmek istediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda, şöyle cevap veriyor: "Bizi ISID’den koruyun."
Go to ebay ⇒
Yasir Riyas Ali (12)
【Story】
Yasir Riyas Ali Şengal'e bağlı Siba Shekh Khdr 'da doğdu. Şu anda Duhok yakınlarındaki Sharia Sığınmacı Kampı'nda yaşıyor. Yasir‘e insanlara iletmek istediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda, şöyle cevap veriyor: "Sharia kampına yardım edin, Şengal'i yeniden yapın, kadınları ve kızları koruyun."
Go to ebay ⇒
Larz Saed Khdr (11)
【Story】
Larz Saed Khdr Şengal'de doğdu. Şu anda Duhok yakınlarındaki Sharia Sığınmacı Kampı'nda yaşıyor. Larz’a insanlara iletmek istediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda, şöyle cevap veriyor: "Ben evimize dönmek istiyorum."
Go to ebay ⇒
Sipan Alias Ali (13)
【Story】
Sipan Alias Ali Şengal'e bağlı Zorava'da doğdu. Şu anda Duhok yakınlarındaki Sharia Sığınmacı Kampı'nda yaşıyor. Sipan‘a insanlara iletmek istediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda, şöyle cevap veriyor: "Ben okulumu bitirmek ve mezun olmak istiyorum."
Go to ebay ⇒
Dunia Hussain Ali (11)
【Story】
Dunia Hussai Ali Şengal'e bağlı Zorava'da doğdu. Şu anda Duhok yakınlarındaki Sharia Sığınmacı Kampı'nda yaşıyor. Dunia’ya insanlara iletmek istediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda, şöyle cevap veriyor: "Ben Şengal'e dönmek istiyorum."
Go to ebay ⇒


 


Pics Auction

e-bay

Facebook